0

Kodėl verta rinktis keliones iš Varšuvos?

Kelionės, kelionės, kelionės – štai kaip daugumai iš mūsų norisi leisti išsvajotas atostogas. Ar ne taip? Žinoma, juk šiltas oras ir vasaros sezonas yra palankiausias metas tiek regioninėms, tiek tolimesnėms kelionėms.

Šiandien vis dažniau tenka girdėti tautiečius pasakojant apie kelionių iš Varšuvos privalumus. Tad natūraliai kyla klausimas, kuo gi kaimyninė Lenkija yra pranašesnė kelionių srityje už Lietuvą? O pasirodo, kad tikrai nemažai kuo.

varsuvos oro uosto lektuvai

Žymiai didesnis kelionių pasirinkimas

Tai vienas svarbiausių kelionių iš Varšuvos pranašumų. Iš Lenkijos sostinės galima vienu skrydžiu pasiekti daugelį populiarių kurortinių vietovių, pavyzdžiui, Viduržemio jūros pakrantės kurortus ir salas. Tuo tarpu iš Lietuvos organizuojamas tik vienas kitas tiesioginis skrydis į tas pačias vietoves. Tad keliaujant iš Lietuvos dažniausiai tenka skristi su persėdimais, o kito skrydžio laukti oro uoste gana netrumpą laiką.

O kelionės iš Varšuvos tokių nepatogumų keliautojams nesuteikia. Tiesioginiu skrydžiu greitai ir patogiai pasiekiamos, pavyzdžiui, smėlėtosios Ispanijos pakrantės ar žymieji Egipto kurortai, tokie kaip Hurgada, Šarm el Šeichas, Taba ir kiti.

Kelionės kaina

Kalbant apie kelionių iš Varšuvos kainą, lietuviams verta paskaičiuoti ir įsitikinti šių kelionių pranašumu. Natūralu, kad kelionės iš Varšuvos į tas pačias šalis kainuoja mažiau nei kelionės iš Lietuvos. Pagrindinė priežastis – tiesioginiai skrydžiai. Savaime suprantama, kad vienu skrydžiu įveikti tą patį atstumą kainuoja pigiau nei dviem ar daugiau skrydžių.

Tačiau, kiekvienas tautietis primintų – palaukite, juk iki Varšuvos dar reikia kažkaip nusigauti. Taip, teisingai, ir tai padaryti visai nesunku. Kelionių iš Varšuvos organizatoriai organizuoja keliautojų gabenimą iš Lietuvos į Varšuvą patogiu transportu ir už prieinamą kainą. Todėl susumavus išlaidas ir palyginus kelionę iš Varšuvos ir iš Lietuvos į tą pačią vietą, vis tiek būtų mažesnė kelionės iš Varšuvos kaina.

Kelionė iki Varšuvos neprailgsta

Atrodytų, didžiausias kelionių iš Varšuvos trūkumas būtų būtent pati kelionė iš Lietuvos iki Lenkijos sostinės. Juk keletą valandų trunkanti kelionė automobiliu ar autobusu dažnai prailgsta ir yra nepatogi. Tačiau plečiantis kelionių rinkai ir konkuruojant vežėjams, būtent keleiviai ir išlošia. Autobusai tampa vis patogesni ne tik sėdėjimo, bet ir keleivių užimtumo prasme.

Kokybiški kondicionieriai leidžia komfortiškai keliauti alinant didžiuliams karščiams, elektros ir interneto jungtys suteikia galimybę dirbti kompiuteriu, naršyti internete, žiūrėti filmus ir pan. Tad turint kuo užsiimti, kelionė iki Varšuvos tikrai nepabosta.

Didesnės kelionių rinkos įtaka

Savaime suprantama, kad esant didesnei kelionių, t.y. didesniam keliautojų skaičiui, daugėja ir kelionių organizatorių. Konkuruodami tarpusavyje kelionių organizatoriai ir vežėjai siekia pirmauti, todėl siūlo patrauklias kainas. Dėl šios konkurencijos laimi būtent keliautojai. Didesnėje turizmo rinkoje atsiranda daugiau ir įvairesnių pasirinkimų kelionėms bei mažėja kainos.

Lenkijos kelionių rinka yra žymiai didesnė už Lietuvos, todėl kelionėms iš Vilniaus sunku konkuruoti su kelionėmis iš Varšuvos. Lenkijos kelionių organizatorių pervežamų keleivių srautas per metus daug kartų didesnis už Lietuvos.

Norint mokėti mažiau, reikia laukti nuolaidų

Kelionių iš Varšuvos kainą dar labiau sumažinti gali specialūs ir paskutinės minutės pasiūlymai, kurių pastaruoju metu pasitaiko tikrai daug. Tereikia nuolat domėtis kelionių pasiūlymais ir ieškoti Jus dominančių kelionių. Taip kelionė iš Varšuvos bus dar pigesnė už kelionę iš Lietuvos, o patirtų malonių įspūdžių neapkartins didelės piniginės išlaidos.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.