1

7 patarimai perkant keliones “paskutinę minutę”.

Vasara atostogų metas, bet jeigu dar neturėjote galimybės ištrūkti iš miesto ir gerai pailsėti, dar yra šiek tiek laiko iki sezono ir gerų orų pabaigos. Netgi, jeigu Jūs negalite sau leisti brangesnės kelionės, bet labai norite, nereiškia, kad turite sėdėti sudėję rankas. Paskutinę minutę pirktas kelionės bilietas gali pataisyti visą padėtį.

paskutine-minute

Šiais laikais nebūtina pirkti kelionės bilieto iš anksto. Jeigu būsite atkaklus, galite rasti neblogų paskutinės minutės pasiūlymų. Tokius bilietai, kurie nebuvo nupirkti, galite įsigyti kur kas pigiau. Tačiau iki kelionės turėsite labai nedaug laiko – vos dvi ar vieną savaitę. Štai 7 patarimai planuojant keliones paskutinę minutę.

1. Ieškokite nuotykių per atstumą

Senas asmeninių finansų posakis sako, kad leidžiant pinigus, geriausias būdas yra fokusuotis į tai, kiek pasitenkinimo gaunate leisdami juos. Tas pats taikytina ir kelionėms. Galbūt svajojote šią vasarą nukeliauti į Afrikos safari, ar pailsėti Šri Lankoje. Tai yra dėl ko verta taupyti, tačiau jeigu šiais metais neturite pakankamai tam pinigų, paieškokite pramogų kur nors arčiau. Paskutinės minutės pasiūlymuose galite rasti neblogų kelionių į Turkiją ar Egiptą. O jeigu negalite sau leisti nei to, paieškokite pramogų vietiniuose parkuose, galbūt netoliese vyksta įdomus festivalis.

2. Būkite lankstūs

Jei ieškote paskutinės minutės pasiūlymo ar norite užsisakyti pigesnį viešbučio kambarį, lankstumas yra didžiausias Jūsų pranašumas. Taip yra todėl, kad geriausi pasiūlymai turi tam tikras išvykimo datas. Jeigu turite galimybę išvykti kelios savaitės (ar dienos) prieš ir esate pasirengęs bet kokios rūšies kelionei, galite gauti labai gerą pasiūlymą.

Užsiprenumeruokite kelių kelionių agentūrų naujienlaiškius, nusistatykite savo galimas išlaidas, stebėkite paskutinės minutės pasiūlymus, kurie atitiktų Jūsų reikalavimus, ir vuolia – Jūs jau savo svajonių atostogose. Trečiadienis yra pigiausia diena skrydžiui. Tad, jei yra galimybė, kodėl gi nevykti atostogauti nuo trečiadienio iki trečiadienio?

3. Maitinimasis kelionės metu

Jeigu Jūsų paskutinės minutės bilietas nėra su „viskas įskaičiuota“ pasiūlymu, tuomet turėsite galvoti, kur pavalgyti. Jūsų piniginei nelabai patiktų, jeigu valgytumėte tris kartus per dieną restorane (o taip pat ir Jūsų kūno linijoms). Valgykite tai, ką valgote namuose. Gera mintis  nusipirkti maisto vietinėje parduotuvėje ir laikyti jį savo viešbučio šaldytuve. Dar geriau, jeigu turite atskirą virtuvėlę ir galite pats pasigaminti maisto.

4. Ieškokite paslėptų mokesčių

Pasidomėkite ar nebus imamas mokestis už nuomojamo automobilio stovėjimo aikštelę, ar bus nemokamas internetas, ar pridedama nemokama patalynė ir rankšluosčiai. Dauguma kelionių internetinių pasiūlymų kainos yra nurodytos su visais mokesčiais, tačiau turite būti pastabus, kas dar įeina į šią kainą. Įdėmiai perskaitykite visą pasiūlymo informaciją prieš patvirtinant pirkimą ir patikrinkite viešbučio įvertinimus ir komentarus.

Klauskite klausimų ir būkite pasiruošę visiems papildomiems mokesčiams. Tai sukels truputį nepatogumų, bet bus verta. Nedidelis apsipirkinėjimo džiaugsmas yra kur kas mielesnis nei nenumatyti mokesčiai už tai, ką tikėjotės gauti nemokamai.

5. Sumaniai pakuokite daiktus

Kai kurie žmonės yra genijai daiktų pakavime – jie gali susikrauti viską, ko gali prireikti trims savaitėms, į nedidelį batų dėžutės dydžio bagažą, ir vistiek turėti, ką apsirengti užklupus lietui. Jeigu Jūs nesate vienas iš jų, nenusiminkite. Jums teks sumažinti savo kelionės garderobą iki trijų keičiamų aprangos dalių. Stenkitės dėti tokius drabužius, kurie derėtų tarpusavyje.

Dauguma oro linijų riboja bagažą iki vieno rankinio, arba apmokestina registruojamą, todėl verta pasistengti sumažinti savojo bagažo dydį. Papildomas bagažas gali nemažai prisidėti prie Jūsų kelionės bilieto kainos. Taip pat, jeigu planuojate apsipirkti kelionės metu, Jums prireiks papildomos vietos šiems pirkiniams.

6. Ištyrinėkite vietą prieš kelionę

Nesvarbu, kur keliaujate, ištirkite tą vietą prieš išvykstant. Nebūtina viską ištyrinėti nuo A iki Z, tačiau pasirūpinti kelionės gidu vertėtų. Tiesiog žinokite, kokios pramogos ir atrakcijos Jūsų laukia, ir kiek jos kainuoja. Geras kelionės gidas turėtų padėti nukreipti Jus į norimas atrakcijas pagal tai, kiek galite išleisti.

7. Aplankykite senus mėgstamus objektus

Jeigu tai vieta, kurioje jau lankėtės, aplankykite dar kartą. Kartais atsipalaidavimas ir komfortas yra geriausia kelionės dalis, o mėgavimasis mėgstamomis vietomis yra geriausias būdas tai daryti.

Vasara ir kelionės nėra vienas neatskiriamas dalykas. Jeigu dar nespėjote išvykti, atostogauti galite ir rudens, žiemos ar pavasario sezonu. Kelionės nėra vien tik pinigų leidimas, jos nereikalauja didelių investicijų. Kelionės yra išsilaisvinimo pojūtis, realybės palikimas užnugarį, ir naujos vietos magijos užvaldymas. Ieškokite kelionės pasiūlymų paskutine minute, ar pirkite bilietus anksčiau, susidarykite nedidelį atostogų planelį, ir išvykite ten, kur galėsite pasprukti nuo kasdienybės.

Nlp.lt

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.