1

Kas yra stilinga moteris?

Žodį stilius, stilingas dažnai girdime ne vieną kartą per dieną. Tačiau ar susimąstome ką šis žodis reiškia? Dažna moteris sau kartoja, kad ji nori atrodyti stilingai. Ar užsidėjus madingą tuniką, jau galite sakyti, kad esate stiliaus ikona. Ar paskutiniu metu stiliaus ikonų dėvimos tunikos gali tapti puikia priemone  skoniui išreikšti?  Toli gražu. Stilius prasideda kažkur kitur, ne tik drabužių pasirinkime.

stilinga tunika

Užsieniečių nuomone, lietuvaitės yra stilingos. Gatvėje netrūksta stilingų moterų ir merginų, kurios įkvepia. Stiliui svarbu vienas dalykas: kad moters išorė derėtų su jos elgsena. Kartais tenka pamatyti labai gražią moterį, apsirengusią nepriekaištingai, tačiau jai vos tik prabilus galime pamatyti, kad tai tik gražus indas, kuris yra tuščias.

Įvaizdis turi atitikti žmogaus vidų.

Tačiau šiame straipsnyje mes nekalbėsime vien tik apie vidinį grožį. Kaip bebūtų jį puoselėti užtrunka daug ilgiau, nei išsirinkti gražią  vaau suknelę. Todėl toliau pateikime keletą patarimų, kaip rinktis drabužius, kad atrodytumėte stilinga, graži. Tik nepamirškite vienos svarbios taisyklės – kiekvienas drabužis jums turi tikti ir patikti. Ką reiškia tikti? Štai pavyzdžiui, jei jūsų figūra nėra idealių formų, aptempta suknelė tik dar labiau išryškins visu trūkumus. Todėl stilinga moteris turi mokėti subtiliai paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus.

Drabužių spalvų pasirinkimas

Rudenį kuomet šalta ir tamsu, pabandykite pasirinkti ryškesnes – šildančias spalvas. Kuo mažiau pilkų ir juodų atspalvių, tuo geriau. Akį traukiančios spalvos pakels nuotaiką ne tik jus, bet ir aplinkiniams. O tuo pačiu jūs su ryškiai oranžiniu paltuku, tikrai neliksite nepastebėta. Spalvos, kad ir ryškesnės neturi būti iššaukiančios. Venkite neoninių spalvų, juos išduos jūsų pigų skonį.

Stilinga apranga darbe

Eiti į darbą kaip į šventę reikia, kai jau esate įsidarbinę. Ir čia veikiau galima kalbėti ne apie kostiumą, o apie vidinį pojūtį. Jei norite įsidarbinti, vykstant pokalbio geriau apsirengti dalykiniais drabužiais. Dažnai pretendentės ateina į susitikimą su pernelyg aukštų pakulnių bateliais, pernelyg ilgais nagais, pernelyg išsidažiusios. Todėl darbdavys galipagalvoti, kad jei mergina tiek laiko sugaišta makiažui ir šukuosenai, kada ji ras laiko dirbti?Visada pravartu apsieiti be didelių iškirpčių ir mini sijonėlių.

Džinsai  – ar jie turi būti  stilingos moters garderobe?

Ne paslaptis, kad be džinsų šiandien sunku įsivaizduoti net itin konservatyvios karjeristės garderobą, tad dizaineriai šio audinio universalumą nusprendė pritaikyti įvairaus kirpimo modeliams kurti.

Jaunosios kartos dizaineriai atostogas praleisti pataria klaidžiojant didmiesčio gatvėmis… dėvint paprasčiausius mėlynus džinsus. Arba iš garinto džinso audinio pasiūta suknelę, elegantišką sijoną, plėšyto džinsinio audinio lietpaltį. Kad ir ką nuspręsite pasirinkti, džinsinį audinį ignoruoti gali būti sunku, nes dizaineriai iš jo siuna ne tik švarkelius, bet ir rankines. Todėl ieškokite jums tinkamiausių stiliaus ir mados sprendimų. Kaip matote, iš džinsinio audinio nebūtinai turi būti siuvami tik džinsai. Gal būti ir suknelės,  sijonai.

Suknelė ar kelnės – kas stilingiau?

Šiuolaikinė mada mums siūlo įvairių modelių aprangas. Tačiau klausimas- kas atrodo gražiau: kai moteris apsivilkusi suknele, ar apsiavusi kelnėmis? Mados ekspertai pataria visada pasirinkti suknelę ir jūs niekuomet neprašausite pro šalį. Taip pat jei į vakarėlį ateisite apsiavusi kelnėmis, galite pažeisti aprangos protkololą.

Stilingos moters aksesuarai

Stiliaus ekspertai pataria  turėti visiems atvejams skirtą vėrinį. Tai masyvesnis ir išraiškingesnis vėrinys, kuris gali pagyvinti, net pati nuobodžiausią ansamblį. Jei po darbo turite keliauti į parodą ar į vakarėlį. Sprendimas labai paprastas – nusirenkite darbinį švarkelį, užsidėkite įspūdingą vėrinį ir jūs jau atrodote prabangiai ir stilingai.

Nlp.lt

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.