0

Kaip išsinuomoti automobilį?

auto nuoma

Automobilių nuoma – paslauga, kurios anksčiau ar vėliau prireikia kiekvienam. Nors iš pradžių ji buvo populiari tik keliaujant, dabar transporto nuoma naudojasi visi – nuo didmiesčių gyventojų, kurie automobiliu važinėja retai ir nenori jo pirkti, iki renginių organizatorių, kuriems reikalingos talpios, reprezentatyvios transporto priemonės. Visgi šia paslauga naudojantis pirmą kartą gali kilti nemažai klausimų. Kad viskas būtų kuo aiškiau ir paprasčiau, dalinamės patarimais, kaip išsinuomoti automobilį.

Išsigryninkite savo poreikius

Jei jums kyla klausimas, kaip išsinuomoti automobilį ir nuo ko pradėti – nepulkite naršyti internete ir žvalgytis po visas nuomos svetaines iš eilės. Pirma išsigryninkite savo poreikius ir aiškiai žinokite, kokios transporto priemonės ieškote. Į kokius aspektus atkreipti dėmesį?

  • Kam bus naudojama transporto priemonė? Svarbu žinoti, kokiais konkrečiais tikslais naudosite transporto priemonę. Ar tai tolima kelionė, ar kasdienis naudojimas mieste, ar ypatinga proga, ar krovinių, keleivių pervežimas.
  • Transporto priemonės tipas. Aiškiai žinodami tikslus, galite pasirinkti tinkamą transporto priemonės tipą. Kelionei ar ekskursijai labiau tiks talpus automobilis arba mikroautobusas, svečių priėmimui ir šventėms – prabangūs, nauji modeliai ir pan.
  • Ekonomiškumas. Pagalvokite, kas jums svarbiau – automobilio išvaizda, modelis ar ekonomiškumas. Jei važinėsite ilgomis distancijomis ir nenorite kurui išleisti daug, rinkitės mažesnės galios variklius turinčias transporto priemones. Jei automobilį renkatės tam, kad galėtumėte išpildyti seną svajonę pasivažinėti išskirtine transporto priemone – galite sau leisti ir kiek prabangesnį ar galingesnio variklio automobilį.

Pasirinkite įmonę

Kai jau žinote savo poreikius, metas pasirinkti automobilių nuomos įmonę. Geriausia, jei ji turės pakankamą patirtį, bus patikima ir pasiūlys platų pasirinkimą. Vienas pavyzdžių – RentCar. Ši bendrovė nuomoja automobilius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose didžiuosiuose miestuose. Patogu tai, kad transporto priemonę galite išsinuomoti internetu, įvykdę vos keletą nesudėtingų žingsnių, tad jums nereikės gaišti savo laiko ir vykti į nuomos punktus.

Peržiūrėkite sąlygas

Pasirašydami nuomos sutartį turite atidžiai perskaityti sąlygas, o jei turite papildomų pageidavimų – apie juos pranešti iš anksto. Pavyzdžiui, jums reikalingas pilnas draudimas, norite su automobiliu vykti į tolimas šalis, jums būtinos vairuotojo paslaugos ir pan.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.