0

Kaip atrodyti ne tik madingai, bet ir stilingai?

Stilinga_madinga

15 žingsnių tavo triumfo link!

Stilius – tai individuali kūryba kiekvienai dienai ir visam gyvenimui. Ir tik nuo tavęs priklauso, ar sužavėsi aplinkinius, priversi atsisukti kiekvieną praeivį ar sukelsi pašaipos šypsnį.

#1 – Atidžiai pasižiūrėk į veidrodį

Ar tau patinka atvaizdas, kurį matai? Jei manai, kad atrodai siaubingai, nedelsdama imkis savo stiliaus pokyčių iš vidaus. Norint būti stilingai, į savo atvaizdą veidrodyje reikia reaguoti tik taip: “Puikiai!!! Plaukai šiek tiek susivėlę ir beformiai? Šiek tiek valiūkiškumo dabar madinga!“. Mokykis savo trūkumus pateikti kaip privalumus.

#2 – Stilinga moteris retai žiūri į veidrodį tam, kad kažką šiek tiek pataisytų ar pan. O kam? Dažnas žvilgčiojimas į veidrodį parodo nepasitikėjimą savimi. Stilinga moteris visada savimi pasitiki, nes ji visada atrodo puikiai.

#3 – Savo stilių kurk atsižvelgdama į savo charakterį ir figūros ypatumus

Viena tipinių klaidų:

Pilnesnės moterys dažnai spraudžiasi į siaurą juodą suknelę vietoj to, kad apsirengtų kitą – laisvą, ryškią ir spalvingą. Pasirinkusi antrą variantą jos atrodytų ir jaustųsi žymiai geriau, galėtų šypsotis ir atrodytų pritrenkiamai. Figūros pilnumo slėpti negalima, o reikia pateikti kaip privalumą – juk gero žmogaus turi būti daug!

#4 – Norėdama atrodyti stilingai, drąsiai atsisakyk daiktų, kurie tau netinka: iškreipia figūrą, yra netinkamos spalvos, dydžio ir tiesiog ne Tavo.

#5 – Stenkis neišeiti už savo spalvinio tipo rėmų tam, kad neatrodytum neskoningai

Coco Chanel yra pasakiusi, kad kai esi apsirengusi gerai, žmonės pastebi tave, o kai netinkamai – tavo aprangą.

#6 – Pirk tik tuos drabužius, su kuriais jautiesi komfortiškai

Naujas drabužis ar aksesuaras būtinai turi derėti prie jau turimų. Kad išmoktum derinti drabužius pagal spalvas, susirask ir išsinagrinėk spalvų derinimo lentelę.

#7 – Prie drabužių derinio pridėk savo individualų akcentą

Pavyzdžiui, juk pastebėjai Džonis Depas beveik visada dėvi kepurę, o Merlin Monro visada ir vidur dėvėjo tik aukštakulnius.

#8 – Stilinga moteris visada atrodo efektingai

Ir nesvarbu kur ji būtų – darbe, vakarėlyje ar namuose, kur niekas nemato. Be to, tikriausiai savo spintoje turi dailią vakarinę suknelę ar kitus vakarinius aksesuarus, kuriuos vargu ar tinkamai įvertintų kolegos darbe. Kiekvienai progai sava apranga.

#9 – Kinas

Atkreipk dėmesį, kuri aktorė (ar jos kuriama personažė) tau yra artimiausia. Gal tai išieškota Odri Hepburn ar aktyvi gyvūnų gynėja Bridžit Bordo?

Palygink savo ir aktorės temperamentą, veiklos ypatumus, figūrą. Pasimaivyk prieš veidrodį mėgdžiodama ją. Pavyksta? Prie šio įvaizdžio pridėk savo individualių bruožų. Ir tu lyg ta pati, ir tuo pačiu jau kitokia!

#10 – Mada

Niekada netapsi stilinga aklai pirkdama madingus daiktus. Tačiau visiškai vengti madingų tendencijų taip pat negalima, nes atrodysi senamadiškai. Kiekvieną sezoną į savo įvaizdį įtrauk bent keletą madingų dalykų: įdomų spalvų derinį, palaidinę su originalios formos apykakle, kitokio kirpimo kelnes, kokį nors madingą aksesuarą ir pan. Naujus daiktus derink prie savo turimos spalvinės gamos.

#11 – Gyvenimas

Idėjų naujam įvaizdžiui galima rasti bet kur. Svarbu, kad šis procesas būtų kūrybiškas ir su sveiku humoru. Tada netgi gėlės ant palangės ar neseniai matytas filmas įkvėps tave keistis.

#12 – Eisena

Skubi eisena ir prasta laikysena nepridės tau elegancijos. Išmok vaikščioti grakščiai.

#13 – Gestai ir mimika

Pasimokyk gestų kalbos ir kasdien naudok tik tuos, kurie parodo tavo atvirumą aplinkiniams. Ir, žinoma, nepamiršk šypsotis! Visada!

#14 – Vidinė kultūra

Stilinga moteris žino, kad yra patraukli, bet tuo pačiu niekada nesielgia arogantiškai. Mandagumas, užuojauta, dėkingumas – tai vienos didžiausių vertybių.

#15 – Aplinka

Stilinga turi būti ne tik išorė, bet ir:

  • Daiktai, kuriais tu naudojiesi;
  • Tavo namo, buto ar kambario interjeras;
  • Svetainė, kurioje tu valgai;
  • Stalas, prie kurio tu dirbi;
  • Poilsio vietos, tavo pomėgiai ir netgi kelionės.

Jei į visa tai atkreipsi dėmesį, praeiviai gatvėje jau rytoj pradės lydėti tave pavydžiais ir pagiriamaisiais žvilgsniais! Tad pirmyn!

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.