0

Būdai surasti geriausią mokslų praktikos vietą veterinarijos vaistinėje

veterinarijos vaistinėVeterinaras padeda ne tik mūsų augintiniams namuose, bet ir ūkininkams. Dėl to jų dėka pavyksta užauginti sveiką maistą. Todėl sakoma, kad veterinarai gydo visą žmoniją, o medikai – žmogų. Kad ir kaip bebūtų, praktika veterinarijos vaistinėje yra pirmas žingsnis išsvajoto darbo link, o vaistinės pasirinkimas ypač svarbus sėkmingam startui.

Pirmoji paieška

Yra dvi racionalios galimybės – praktika gimtuosiuose namuose arba vietoje, kur mokotės. Tad jeigu mokotės Kauno veterinarijos akademijoje – veterinarijos vaistine kaune bus geriausias sprendimas. Vis dėlto, jeigu visas kursas užpuola vienu metu miesto vaistines, apsisprendimas ir pasirinkimo alternatyvos tampa net labai ribotos.

Tenka arba eiti į kompromisus dėl praktikos vietos įvaizdžio, o tai gali turėti neigiamų pasekmių ateityje arba rinktis mažesnius miestelius. Tarkim, ten kur yra veterinarijos vaistine panevezyje, veterinarijos vaistine siauliuose, veterinarijos vaistine mazeikiai ir veterinarijos vaistine klaipeda, veterinarijos vaistine gargzdai.

Įmonės taisyklės

Nebūkite akli ir kurti. Įvertinkite kokį įvaizdį turi Jūsų pasirinkta veterinarijos vaistinė. Juk jos vadovas nebūtinai turi uždėti formalų parašą, Jūs galite po praktikos likti joje dirbti arba bent jau įgyti reikalingų šioje profesijoje įgūdžių. Tad jeigu sklando neigiamos kalbos, o veterinarijos vaistinė turi nekokį įvaizdį, pagalvokite ar tik tai ne tas atvejis, kuomet nebūna dūmų be ugnies.

Jeigu abejojate ir nenorite veltis į buitines nesąmones, pakartokite praktikos vietos paiešką. Peržvelkite kur yra geresnė veterinarijos vaistine kalvariju g ar kaip pavyzdžiui, veterinarijos vaistine vilniuje pylimo g.

Pokalbis dėl užmokesčio

Nors įstatymas neįpareigoja, kiekvienas turime vertinti kito žmogaus darbą ir laiką. Todėl nebijokite ir paklauskite ar veterinarijos vaistinė, kurioje atliksite praktiką Jums bent simboliškai sumokės ir padengs kelionės išlaidas.

Nereikia apsimesti, kad Jūs tik mokysitės, nes iš tiesų, jau po kelių savaičių imsitės užduočių, reikalingų pačiam verslui ir atnešančių pajamas bei generuojančių pelną. Dėl to veterinarijos vaistinė gauna papildomą darbo jėgą už dažnai net mažesnį nei valstybės nustatytas minimalus darbo užmokestis. Tad derėkitės ir gaukite iš praktikos maksimalią naudą.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.