0

Finansininkai atsako, kada reikalingos būsto remonto paskolos

būsto remonto paskolosNamai – mūsų ramybė, poilsis ir užuovėja. Natūralu, kad šiai sričiai negailime savo investicijų ir laiko. Tiesa, namų įrengimas ir remontas sukelia kur kas daugiau rūpesčių, nei norėtume. Visų pirma, šios sritys reikalauja didelių išlaidų. Jei nusprendėte pradėti interjero atnaujinimo darbus, tačiau jūsų turimų santaupų nepakanka, puikus sprendimas – būsto remonto paskolos. Iš kitos pusės, finansiniai įsipareigojimai visuomet reikalauja atsakomybės ir racionalaus galimybių įvertinimo, todėl nereikėtų imtis neapgalvotų veiksmų. Finansininkai primena, kad paskolą turėtumėte imti tik tuomet, jei šis sprendimas yra neišvengiamas, jei esate tikri dėl savo finansinės situacijos, o pinigų taupymas – ne silpnoji jūsų sritis.

Kada verta imti paskolą būsto remontui?

Kad gyventumėte patogiai, gražiai ir komfortiškai, būtina rūpintis reguliariais remonto darbais. Šiai sričiai rekomenduojama taupyti iš anksto. Geriausia – reguliariai kas mėnesį atsidėti nedidelę sumą pinigų, kuri vėliau galėtų būti sėkmingai panaudojama remonto darbams. Tai padėtų išvengti neplanuotų itin didelių išlaidų ir apsaugotų nuo paskolos ėmimo. Iš kitos pusės, praktika rodo, kad kartais remonto darbų prireikia netikėtai ir greitai arba, nusprendę suremontuoti vieną kambarį, tuo pačiu norite padaryti ir virtuvės remontą. Šiuo atveju verta kreiptis į kreditorius ir prašyti pagalbos. Tačiau išlikite racionalūs – įvertinkite savo galimybes dėl paskolos grąžinimo. Ar palūkanų mokėjimas ir sumažėjęs biudžetas nekeis jūsų šeimos buities? Ar esate tikri savo finansiniu stabilumu ir artimiausiu metu neketinate keisti darbo? Jei abejojate, siūlome pasitarti su kvalifikuotais finansininkais ar kredito įmonių konsultantais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus.

Ką siūlo Šeimos kredito unija?

Nusprendę imti paskolą būsto remontui, netingėkite įvertinti kelių kredito teikėjų pasiūlymų. Siūlome rinktis rinkoje vertinamą ir palankių atsiliepimų turinčią bendrovę. Vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų – Šeimos kredito unija, teikianti lanksčias vartojimo paskolas šeimos ir individualių asmenų buičiai gerinti, t. y. būsto remontui, buitinės technikos įsigijimui ar kitų poreikių įgyvendinimui. Vartojimo paskola suteikiama 5 metų laikotarpiui, o jos dydis gali siekti iki 20 000 EUR. Paskolos palūkanų norma siekia nuo 5 proc. Siekdama jūsų patogumo, unija siūlo patogią galimybę paraišką užpildyti internetu. Paprastai konsultantai atsako per kelias darbo valandas. Sprendimas dėl paskolos išdavimo priimamas per parą. Jei pageidaujate, paskolą galėsite grąžinti anksčiau numatyto termino be papildomų mokesčių. Išduodant paskolą nereikalaujamas nekilnojamojo turto įkeitimas.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.