0

Vestuvės ir paskolos: susiję dalykai

palūkanų skaičiuoklėObelims apsipylus žiedais ir pašvietus skaidriai pavasario saulei, pagausėja jaunikių, nešančių nuotakas per tiltus, pagausėja jaunavedžių, besifotografuojančių tarp obelų žiedų. Tačiau viskas kainuoja, ir palūkanų skaičiuoklė bei paskolų suvestinė kartais tampa rimtu vestuvių planavimo aspektu. Ne vienas jaunavedys ir nuotaka pripažįsta, kad rengiant vestuves teko kažkiek pasiskolinti.

Paskolos su tikimybe greitai grąžinti

Žinoma, esminis skolinimosi momentas yra tas, kad palūkanų skaičiuoklė vestuvių proga veikia kiek kitaip. Jaunavedžiai bando paskaičiuoti, kiek jiems kas kainuos, kiek reikia pinigų, ir kiek jie jų gaus per vestuves. Stengiamasi skolintis paskutinę minutę, kad palukanu skaiciuokles suskaičiuotų paskolą kuo trumpesniam laikotarpiui. Mat galima pasiskolinti visai prieš vestuves, o grąžinti likus nedaug laiko. Tie, kam palukanu normu skaiciuokle padeda padengti vestuvių išlaidas, paprastai savo svečius informuoja apie tai, kad geriausia vestuvinė dovana būtų pinigai. Taigi, tą žinodami svečiai neša ne dovanus, o vokus. Vestuvininkai grįžę po šventės lupa vokus, skaičiuoja ir sužino, kiek gavo. Neretai vestuvės atsiperka, o kartais net ir išeina į pliusą. Tad, jeigu tikimasi, kad svečiai atneš pinigų, galima nebijoti ir pasiskolinti reikalingiems dalykams prieš vestuves.

Šventės vietos nuoma

Kam pasitarnaus palukanu skaiciuokles formule, ruošiantis vestuvėms? Viena iš būtinų išlaidų visuomet bus šventės nuomos vieta. Mažai kas nori kelti vestuves namuose, kuriuose užaugo, kuriuose gimė ar gyvena. Dažniausiai vietos nuoma sukelia mažiausiai streso. Nors kai kurie žmonės turi puikias sodybas ir kaimus, tačiau daryti vestuves savoje sodyboje nesinori jau vien dėl to, kad nepageidaujama, jog ateitų į vestuves dar daugiau žmonių. Šventė brangi, viso kaimo nepamaitinsi ir nepalinksminsi. Kiti nori tiesiog, kad vestuvės būtų neįprastos, išskirtinės, primintų naujus dalykus, o ne įprastus namus. Be to, mažiau vargo, nes nereikia po vestuvių visko tvarkyti, tik minimaliai – išsinešti tai, ką atsinešėte. Taigi, nuoma yra tai, už ką veikiausiai teks sumokėti. Tačiau nebūtinai labai daug, kadangi yra įvairių sodybų ir įvairių sąlygų. Vieni nuomoja visą sodybą už numatytą kainą, kiti už žmonių skaičių, dar kiti skaičiuoja vienaip kainą su indais arba be jų.

Maistas kiekvienam žmogui

Palukanu skaiciuokle anuiteto būdu bus labai naudinga ir norintiems suskaičiuoti, kiek skolintis maistui. Šiais laikais retai kas daro vestuves taip, kad patys gamintų maistą. Visą maisto tiekimą bei serviravimą paprastai užsako iš žmonių, kurie tą maistą gali gražiai patiekti, paserviruoti. Ši paslauga visada yra brangi ir žmonės, atnešantys voke po 30 eurų labai klysta, nes neretai vien maistas žmogui kainuoja bent 15 eurų. Taigi, tai išlaida, kurią taip pat verta turėti, nes pačiai nuotakai rūpintis maitinimu būtų tiek vargo, kad šventė įsimintų kaip didelis darbas.

Nuotakos papuošimas

Turbūt paskutinių palūkanų skaičiavimai bus skirti apskaičiuoti nuotakos papuošimo kainą. Kainuoja vestuvinė suknelė, makiažas, papuošalai, plaukų sušukavimas, manikiūras. Tačiau šventei kartą gyvenime nuotaka pasipuošia, ypač, jeigu yra jauna. Tuomet nori ir likti įamžinta kaip labai graži ir puikiai atrodanti. Tiesa, čia pinigai nevaidina esminio vaidmens. Mat pirmiau svarbu, kad nuotaka tiesiog turėtų gerą skonį, mokėtų pasipuošti taip, kad atrodytų gerai, taip pat ir įgimtas grožis, antsvorio nebuvimas daug ką daro.

Kitos išlaidos

Muzikantai, vestuvių fotografai, renginio vedėjai – tai taip pat kainuojantys dalykai. Vieni apsieina be jų, kitiems tai atrodo būtina. O po vestuvių suskaičiavus pinigus ir grąžinus paskolas dar galima ir leistis į gražią povestuvinę kelionę.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.