0

Kaip išsirinkti patikimą paskolos teikėją

sms kreditaiNesvarbu, ar jums bus reikalingi tik patys mažiausi sms kreditai, ar galvosite ir apie kur kas didesnes sumas bei vartojimo didesnius kreditus, visada reikėtų labai atsargiai ir atsakingai pasirinkti kredito teikėją. Skolintis reikėtų tik iš tokių skolintojų, kurie yra patikimi ir siūlo rinkos sąlygomis geras sąlygas. Kaip tai padaryti?

Turi būti ne tik patikimas paskolos gavėjas, bet ir teikėjas

Dar kartą grįžkime prie minties, kad sms kreditai ar kitokios paskolos turėtų būti suteikiami patikimų kredito teikėjų. Įprasta manyti, kad tai paskolos gavėjas turi būti labai patikimas, tačiau iš tikrųjų galima pastebėti, kad ir patys jų teikėjai turi kelti pasitikėjimą. Norintieji pasiskolinti tiesiog lenda per rakto skylutę, kad gautų paskolą – pateikia oficialius duomenis apie save, skenuoja savo pasą ar ID kortelę, perveda 1 centą ir taip patvirtina tapatybę, sutinka, kad būtų matomos jų bankų sąskaitos, duomenys per Credit Info. O ką daro paskolos teikėjas? Tą turite išsiaiškinti jūs. Juk šiais laikais pilna net ir  visokių sukčių bei programišių, kurie užuot suteikę paskolą gali pavogti ką nors iš jūsų. Aišku, jeigu esate šiuolaikinės jaunimo kartos atstovas, jums tokių dalykų nenutiks, nes ir taip greitai suprasite, kur tas patikimas teikėjas, iš kurio galėtų būti imami greiti kreditai telefonu. O ką daryti kitiems? Vadovautis keletu įprastų kriterijų.

Rinkoje jau daug metų

Pirmiausia patyrinėkite savo kredito teikėjo istoriją. Taip, kaip jis turi teisę pažvelgti, ką jūs veikėte, taip ir jūs turite pasižiūrėti, ką jis yra nuveikęs. Ar sms kreditai internetu teikiami jau daug metų, ar tik nuo šįmet? Žinokite, kad tokios paslaugos kaip sms kreditai nuo 18 metu teikiamos jau bene 15 metų Lietuvoje, tad šioje srityje tikrai galima turėti nemažą istoriją. Juo labiau, kad vėliau dėl įvairių priežasčių daug kas iš šios rinkos išnyko, neišsilaikė. Tad mažai kada kuriasi naujų, tokių pačių kredito teikimo bendrovių, jeigu kuriasi, tai siūlančių kažkokias naujienas ir patobulinimus, alternatyvius paskolų variantus. Todėl žiūrėkite, ar jūsų paskolos teikėjas jau seniai šioje rinkoje ir kaip jam joje sekasi. Ar jis čia senas vilkas, ar tik kartais internete šmėžuojantis vaiduoklis. Geriausia, kad jums kreditai sms zinute būtų suteikiami iš tikrai gerų, žinomų tiekėjų, dirbančių ne vienerius metus.

Neturi daug administracinių baudų

Taip pat verta pasižiūrėti, ar tie tiekėjai, iš kurių bus gauti sms kreditai telefonu, neturi daug bylų. Paprastai ir rekvizitų svetainėje galima pasižiūrėti tokią informaciją. Beje, normalu, kad kreditų bendrovė dažnai dalyvauja teismuose, nes kartais tenka kelti bylas nemokiems klientams. Tad reikėtų žiūrėti, kokio pobūdžio bylos yra populiarios, ar bendrovė yra kaip ieškovė, ar kaip atsakovė. Jums naudingiau, kad būtų kaip ieškovė, o jeigu dažnai kaip atsakovė – galbūt bendrovė kažką daro ne taip ir jums reikėtų ieškoti kito paskolų šaltinio.

Jeigu internete esate naujokas – pasikvieskite jaunesnių pagalbininkų

Galiausiai, jeigu internetu naudotis išmokote dar neseniai, tą darote per sūnaus padovanotą išmanųjį telefoną, tuomet geriau patys paskolų neimkite. Interneto naudotojams atsiranda tam tikra intuicija ir jie, tapę skaitmeninio pasaulio vilkais, lengvai atpažįsta, kada sąlygos yra geros, kada kreditorius patikimas, ir kada interneto svetainėje nėra jokios klastos. Ant suktų pasiūlymų dažniau pasimauna tokios patirties neturintys vyresni žmonės, tad finansiniams dalykams geriau pasikvieskite pagalbon atžalas.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.