1

12 dalykų, kuriuos galite padaryti, kad lėktuvų bilietai būtų pigesni

Visi nori keliauti, tačiau niekas nenori brangiai mokėti. Galime dėkoti pigių skrydžių bendrovėms, kad jų dėka šiais laikais lėktuvų bilietai tapo kur kas pigesni, bei prieinamesni daugumai žmonių.

Tačiau, visgi, pigios oro bendrovės tokiu būdu tik nori prisitraukti kuo daugiau keleivių. Nors jie vilioja mus savo „gražiomis“ kainomis, tačiau už jų slepiasi kur kas daugiau nei tik pigūs skrydžiai.

lektuvu-bilietai

Jie visai įmanomais būdais stengiasi išvilioti paskutinius mūsų centus, kad tik gautų kuo daugiau pelno. Tad, ką turėtumėte žinoti prieš perkant skrydį, kad lėktuvų bilietai „nesuvalgytų“ visų Jūsų santaupų?

 1. Reklamuojami lėktuvų bilietai beveik visada pabrangsta vykdant jų pirkimą. Yra keletas neišvengiamų apmokestinimų ir mokesčių. Oro linijos sukčiauja, skelbdamos skrydžių kainas dar be mokesčių. Jeigu radote skrydžio bilietą vos už 20 litų, tai nereiškia, kad už tiek jį ir nusipirksite. Dauguma tokių reklamuojamų kainų gali padidėti iki 80 litų, kai viskas bus suvesta į sistemą.
 2. Bilietų pirkimas ir registracija į skrydį internetu saugo ne tik oro linijų bendrovės pinigus, bet taip pat ir Jūsų. Žinoma, jei nepamiršite patys atsispausdinti ir pasiimti savo įlaipinimo kortelės. Priešingu atveju gali tekti sumokėti daugiau nei mokėjote už lėktuvų bilietus – nuo 100 iki 160 litų, už Jūsų bilieto spausdinimą oro uoste.
 3. Lėktuvų bilietai bus pigesni, jeigu keliausite tik su rankiniu bagažu. Neskaitant, kad sutaupysite, tačiau tai taip pat leis Jums greičiau išeiti iš oro uosto, nelaukiant ilgos, erzinančios karuselės prie registruojamo bagažo eilės. Rankiniam bagažui yra tam tikrų reikalavimų ir draudimų – paprastai negalima turėti aštrių daiktų, aerozolių, ir didelio kiekio skysčio – tad nepamirškite patikrinti oro linijų bendrovių reikalavimus atskirai prieš vykstant į oro uostą.
 4. Du kartus patikrinkite visus savo duomenis ir datas. Labai lengva įvelti klaidų, kurie gali kainuoti Jums didelius pinigus. Rašykite pilną (ir visus kiek turite) vardą, taip kaip parašyta Jūsų pase, tokiu atveju jie neturės prie ko prisikabinti. Priešingu atveju, gali tekti sumokėti nuo 100 iki 500 litų mokestį, už duomenų pakeitimą.
 5. Nesivarginkite pirkdami pirmenybę įlipant į lėktuvą ar sėdėjimo vietos rezervaciją, jeigu norite sutaupyti pinigų. Tai veikia ne visais atvejais ir nėra verta mokėti už tai, ypač, jeigu yra autobusas, kuris nuveš Jus iki lėktuvo.
 6. Visada oro linijų internetinėje svetainėje patikrinkite visus terminus ir sąlygas. Tik ten rasite pačią naujausią informaciją, todėl nepasitikėkite trečiaisiais asmenimis.
 7. Pigios oro linijos paprastai siūlo tik „nuo taško iki taško“ paslaugas, kas reiškia jokių įsipareigojimų nugabenti Jus laiku. Jeigu Jūs nespėsite į kitą lėktuvą dėl skrydžio atidėjimų, gali tekti ilgai laukti kito galimo skrydžio. Tarkim, Ryanair‘as netgi skatina keleivius atsisakyti jų paslaugų, jeigu šie planuoja jungiamąjį skrydį.
 8. Nepamirškite, kad pigūs skrydžiai dažnai skrenda į tolimesnius nuo didžiųjų miestų oro uostus. Galbūt sutaupysite šiek tiek pinigų renkantis pigius skrydžius, tačiau turėtumėte apskaičiuoti ar šis skirtumas bent jau padengs transporto išlaidas nuo oro uosto iki reikiamos vietos, ir atgal.
 9. Pavalgykite prieš skrydį, ir gerkite daug vandens. Vidutiniškai vienas buteliukas vandens lėktuve kainuoja apie 8 litus. O maistas dar brangiau.
 10. Skriskite anksti ryte ar vėlai vakare, darbo dienomis. Stenkitės keliauti ne piko sezonu ir būtinai venkite mokyklos atostogų, jeigu norite, kad lėktuvų bilietai kainuotų mažiau.
 11. Pigių skrydžių bendrovės nelauks vėluojančių keleivių. Vartai užsidarys laiku, tad jeigu Jūsų nebus lėktuve, gali tekti patirti ilgą laukimą prie lagamino atsiėmimo, o pinigai už bilietą nebus grąžinti.
 12. Neignoruokite tradicinių, ne pigių skrydžių oro linijų. Šios turi mažiau apribojimų nei pigios oro linijos, skrenda į didžiuosius oro uostus, dažniausiai turi patogesnį lėktuvą ir kartais gali būti tokios pat pigios (o kartais dar ir pigesnės) kaip ir pigiųjų atitikmuo.

Pigūs lėktuvų bilietai kartais gali pasirodyti ne tokie ir pigūs, kaip atrodo iš pat pradžių. Tačiau visada galima rasti Jums tinkamą pasiūlymą. Būkite atidūs, ir visuomet skaitykite, kas rašoma, ir kas Jums siūloma. Visų papildomų paslaugų, kurias siūlo pigios oro bendrovės, dažniausiai net nereikia. Tad kam veltui išmesti savo santaupas, jei galite jas išleisti daug įdomesniems dalykams savo atostogų metu.

Nlp.lt

One Comment

 1. Pigūs lėktuvo bilietai atrandami tada, kai dažnai stebimas kainų svyravimas ir pigių skrydžių pasiūlymas vienoje ar kitoje bendrovėje. Uždelsus bent parą ir nerezervavus pigaus pasiūlymo keliauti mokant mažiau, kainos gali pasikeisti. Be to, kai kurios bendrovės, kurios siūlo mažas kainas, jas įvardina be mokesčių, todėl įmanomas ir jų pabrangimas atliekant pirkimą. Bet manau, kad keleiviai jau žino ko jiems reikia ir kas siūlo mažiausias kainas lėktuvo bilietams.

Leave a Reply

Your email address will not be published.