0

Stalo pertvaros biure: kokias rinktis ir kaip naudoti?

Stalo pertvarosDirbdami kiekvienas norime ramybės ir savo erdvės. Dažniausiai būtent nuo to ir priklauso darbo našumas ir efektyvumas. Tačiau kaip sukurti tinkamas darbo vietas ir privatumą darbuotojams, jeigu įmonėje specialistų tiek, kad nepavyksta kiekvienam suteikti atskiro darbo kabineto? Be to, vis dažniau kalbama apie tai, kad biure turėtų būti kuo didesni bendri darbo kambariai, kurie skatintų darbuotojus bendrauti, keistis informacija ir pasijusti komandos dalimi. Norint sukurti modernų ir šiuolaikinius darbuotojų reikalavimus atitinkantį biurą, naudinga pasidomėti šiuolaikiniais biuro baldais. Kuriant didelį biurą, kuriame kiekvienas darbuotojas jaustųsi laisvai, vienas svarbiausių pirkinių – stalo pertvaros.

Kada rinktis pertvaras?

Atsakymas labai paprastas. Dažniausiai pertvaros biuruose pasitarnauja tuomet, kai prie vieno stalo reikia susodinti kelis darbuotojus. Dažniausiai tokie stalai biure naudojami taupant vietą ir lėšas biuro baldams. Tačiau norint sukurti darbuotojams atskiras darbo vietas, puikiai pasitarnauja pertvara, galinti padėti darbuotojui pasijusti kiek jaukiau net ir dirbant prie vieno stalo su keliais kolegomis. Be to, tai protingas sprendimas tuo atveju, kai šalia esantiems kolegoms reikalinga bendrauti, derinant darbo reikalus, atliekamas užduotis. Tuomet darbuotojams nereikia vaikščioti nuo savo darbo stalo iki kolegos, bendrauti galime nepakilus iš savo darbo vietos.

Kokias pertvaras reikėtų rinktis?

Kad stalo pertvaros iš tiesų atliktų savo funkciją ir padėtų darbo vietas pagerinti, o ne apsunkintų darbuotojams kasdienę veiklą, reikėtų atsižvelgti į tai, kokias pertvaras ketinate sumontuoti biure. Biuro baldų gamintojai siūlo gana platų pertvarų pasirinkimą. Atsižvelgę į tai, koks yra Jūsų darbuotojų darbo pobūdis galite rinktis labiausiai jiems tinkančias pertvaras.

  • Dera prie interjero. Kad pertvaros būtų ne tik efektyvios, bet ir stilingos, stenkitės jas derinti prie bendro biuro interjero. Dažniausiai gamintojai leidžia rinktis įvairių spalvų pertvaras. Pagal tai, kokių spalvų yra darbo stalai ir kiti biuro baldai, rinkitės juodas, pilkas, rudas ar baltas stalo pertvaras.
  • Tinkamas aukštis. Norint, kad pertvara tinkamai atskirtų darbo vietas, tačiau neatrodytų per daug griozdiškai ir netrukdytų kolegoms bendrauti, reikia pasirinkti atitinkamą pertvarų aukštį. Dažniausia rekomenduojama rinktis 50 cm. aukščio pertvaras.
  • Papildomos funkcijos. Renkantis stalo pertvarą, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokiomis savybėmis ji pasižymi. Pavyzdžiui, itin populiarios yra stalo pertvaros, sulaikančios garsą, nes tai padeda darbuotojams lengviau susikaupti. Be to, pasirinkus atitinkamą pertvaros paviršių, darbuotojai ant jo galės lipdyti lipnius lapukus ar smeigtuku prisismeigti svarbius užrašus.

 

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.