0

Paskola didžiausiai svajonei

pigiausios paskolos internetuKokią didžiausią svajonę išpildytumėte, net jeigu jai įgyvendinti būtų reikalinga pigiausios paskolos internetu? Gal visos jūsų svajonės jau išpildytos, o gal jos beveik nieko nekainuoja, todėl ir pigios paskolos internetu neprireiktų? Klausiame jūsų ir kitų žmonių, nes norime sužinoti, apie ką mąstote, kuo tikite, apie ką svajojate.

Šokinėti su parašiutu

Domas sako, kad tik dabar jam atsivėrė praraja tarp jo ir žmonių, kurie turi daugiau pinigų, dėl to, įsižiebus naujoms svajonėms, pigiausi kreditai internetu gal ir galėtų padėti pasiekti naujų tikslų. Kas nutiko Domo gyvenime, kad jam jau galvoje blykčioja sprendimas – pigiausios paskolos internetu?

„Nesinori pradėti banaliai, bet pradėsiu. Buvau paprastas vaikinas, turintis daug pomėgių ir draugų. Laiką leidau visada gerai, ir niekada nejaučiau kažkokios finansinės prarajos tarp savęs ir kitų žmonių, kurie uždirba daugiau. Gyvenu Vilniuje, paprastame sovietiniame bute, esu tuo patenkintas. Esu lankęsis ir prabangiuose žmonių namuose, tačiau niekada nejaučiau pavydo ar nenumaldomo noro būtinai pradėti dabar kuo greičiau taupyti ar skolintis gražesniam butui. Ne, man komfortas yra susiekime, kad gyvenu centre. O kaip atrodo butas – nesvarbu. Taip pat mėgstu keliauti, darau tai pigiai, patranzuoju, permiegu oro uostuose, jei būtina, apsistoju pigiuose hosteliuose. Pamatau pasaulio beveik tiek pat, kiek ir už mane dešimt kartų turtingesni. Tačiau praėjusią savaitę staiga ėmiau galvoti apie tai, kad turiu turėti didesnes pajamas arba pasiimti paskolą. Pirmą kartą šokau su parašiutu, tandemo būdu, ir tai paskatino mane praregėti bei pamatyti visiškai kitą nuostabią gyvenimo pusę. Yra toks nuostabus malonumas šokinėti iš kelių kilometrų aukščių, o kiek dar yra ekstremalių sportų, kurių tiesiog niekada nesu bandęs! Taigi, aš norėčiau užsiimti šiais dalykais, bet nėra kažkokio pigaus varianto – galiu tik naudotis paslaugomis brangiai, kaip ir visi. Štai čia man ir iškilo poreikis pirmą kartą gyvenime turėti daugiau pinigų“, – pasakoja Domas.

Išleisti knygą

Ar kada nors girdėjote, kad pigiausios paskolos internetu gali būti raktas, norint išleisti knygą? Štai Agnė pasakoja, kad pigios paskolos internetu jai atrodo kaip išeitis, norint pagaliau prikelti savo leidybos projektą.

„Jau kelerius metus esu parašiusi romaną ir labai noriu jį išleisti. Tačiau nėra taip paprasta, nes vis leidyklos jį atmeta. Aišku, kad nelaikau savęs pačia geriausia rašytoja pasaulyje, tačiau taip pat gerai žinau, kad aš galiu būti skaitoma. Turiu gerbėjų ratelį, kurie tiesiog dievina tą mano romaną, o  aš labai norėčiau jiems suteikti malonumą skaityti ne tik ištraukas, bet ir visą pilną kūrinį. Matote, Lietuvoje taip yra, kad dažniausiai būna išleidžiami tik tokie kūriniai, kurie visiškai atsiperka leidykloms. Teikėme kelis kartus projektus su viena leidykla, bet valstybės atsakymai buvo neigiami, paramos negavome. Taigi, pastaruoju metu tiesiog labai rimtai svarstau apie tai, kad man jau reikėtų pasistengti gauti pinigų, gal net imti paskolą, ir išsileisti nedideliu tiražu tą knygelę tiesiog „ant savęs“ – pasakoja jauna rašytoja.

Pakeliauti

Turbūt net jeigu nežinote, kurios paskolos internetu pigiausios, ir jūs kartais pamąstote, kad dėl svajonės pasiskolintumėte. Tai štai Algis žino, kur paskolos internetu pigu, nes jau dairosi skolinti dėl savo svajonės – kelionių. Anot vyriškio, kelionės yra brangios, kai nori pamatyti kažką daugiau negu Europos žemėlapio realybę. Vyras planuoja pasiimti nedidelį kreditą ir keliauti į Ameriką – ten ir atidirbs, ką pasiskolino.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.