0

Kur išsinuomoti baidares, kad mėgautumėtės įsimintinomis atostogomis?

kur išsinuomoti baidaresJei pradėjote planuoti vasaros atostogas, pats metas susidėlioti aiškų ir struktūruotą atostogų planą. Praktika rodo, kad iš anksto apgalvoti sprendimai, pvz., kur išsinuomoti baidares, ne tik taupo jūsų laiką, bet ir užtikrina kelionės sklandumą. Ir priešingai – atidėliojami planai paprastai sukelia daug streso ir skatina priimti neracionalius sprendimus, kurių vėliau tenka gailėtis.

Planuojant iškylą baidarėmis, labai svarbu laikytis kryptingo plano ir pagalvoti apie du esminius geros kelionės rodiklius: tinkamai parinktą maršrutą ir aukštos kokybės nuomojamas baidares. Abu kriterijai yra vienodai svarbūs, todėl neignoruokite nei vieno jų.

Išsirinkite plaukimo maršrutą

Visų pirma, pagalvokite, kur ketinate plaukti. Lietuva garsėja įspūdingu kraštovaizdžiu, dailiomis upėmis ir ramybe alsuojančia gamta. Jei niekada anksčiau neplaukėte baidarėmis, siūlome pradėti nuo Aukštaitijos. Tai vienas gražiausių šalies regionų, žavintis plačiu upių kelių pasirinkimu. Konkretaus maršruto užsakymas priklauso nuo kelių išorinių faktorių, pvz., grupės sudėties ir jūsų fizinio pasirengimo. Jei baidarėmis plaukia maži vaikai ar senyvo amžiaus žmonės, rekomenduojame rinktis dailias, tiesias ir sraunokas upes, kurios nepareikalaus daug jėgų ir ištvermės. Jei žygis baidarėmis organizuojamas jaunai ir energingai žmonių grupei, rinkitės maršrutus, kurie taps iššūkiu, pareikalaus fizinės jėgos ir komandinio darbo. Dėl konkretaus sprendimo pasitarkite su baidarių nuomotojais – šioje srityje ne vienerius metus dirbantys baidarininkai atsakys į visus jūsų klausimus ir patars dėl racionaliausio sprendimo individualiu atveju.

Įvertinkite baidarių kokybę

Kitas klausimas – baidarių kokybė? Kad kelionė būtų maloni ir smagi, rinkitės aukštos kokybės baidares. Nors tam tikrais atvejais jos gali pareikalauti kiek didesnių išlaidų, sumokėtais pinigais tikrai nenusivilsite. Visų pirma, tokios baidarės yra lengvesnės ir manevringesnės. Tvirtesnis korpusas garantuoja saugų kliūčių įveikimą, o nedidelis svoris – lengvą baidarės pernešimą seklumomis. Tokius laivelius bus lengviau valdyti, todėl išvengsite sunkumų posūkiuose ar sunkiai perplaukiamose vietose. Galiausiai, naujoje ir kokybiškoje baidarėje jausitės kur kas patogiau. Šiuo atveju siūlome pasidomėti pasirinkto krašto baidarių nuomotojų pasiūlymais – paklauskite, kokias baidares jie siūlo, kokios yra nuomos kainos ir sąlygos. Daugelis baidarininkų gali rekomenduoti ir jaukias stovyklavietes ar nakvynės namukus, kuriuose galėsite praleisti laiką po įtempto dienos plaukimo.

 

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.