1

Keli patarimai, kad mergvakario organizavimas pavyktų

Mergvakario organizavimas reikalauja didelio atidumo detalėms, svečių vadovavimui, diplomatiškumui, ir, žinoma, pagrindiniam tikslui. Tai nėra lengva užduotis, o kiekvienas mergvakaris būna skirtingas. Tačiau yra keletas pagrindinių dalykų, kurie tinka kiekvienam vakarėliui, ir, jeigu laikysitės jų, jie padės surengti sklandų ir sėkmingą mergvakarį.

mergvakario-organizavimas

Prieš Mergvakarį

Pasikalbėkite su būsima jaunąja

Visgi mergvakaris yra jos diena. Kai kurios jaučiasi gerai nieko nežinodamos, ką veiks, tačiau, kai kurios nori tiksliai žinoti tos dienos planus. Galbūt jaunoji nori kartu su pamergėmis imtis organizavimo (be abejo, paliekant jai bent nedidelę, malonią staigmeną). Atsiminkite, kad būtent ji turi sudaryti sąrašą, ką nori matyti savo šventėje.

Rezervuokite dieną iš anksto

Susitarkite dėl konkrečios datos su jaunąja (geriausia dvi ar daugiau savaičių prieš vestuves), paklauskite ar laikas taip pat tinka ir svečiams, ir laikykitės susitarimo.

Ieškokite mergvakario idėjos iš anksto

Tokiu būdu būsite įsitikinusi idėjos kaina, tinkamumu ir įvykdomumu, prieš siūlant tas idėjas kitiems šventės dalyviams.

Išsiaiškinkite svečių biudžeto galimybes

Tariantis dėl datos tinkamumo, išsiaiškinkite ir jų planuojamas ir galimas išlaidas, potencialių vietų idėjas (ar yra galimybė švęsti užsienyje, ar pageidautina, tarkim, nedaugiau kaip 20 km už miesto ribų), ir planuojamą laiką (diena, vakaras, ar savaitgalis). Tai padės svečiams susiplanuoti laiką ir išvengti atsisakymų dalyvauti.

Nuolat palaikykite ryšį

Be perstojo svečius informuokite svarbia ir naujausia informacija, bet neužpulkite su daugybe elektroninių laiškų. Pateikite tik svarbią informaciją, kad viskas vyktų sklandžiai, o mažiau svarbias detales palikite ateičiai.

Nustatykite biudžetą

Pateikite aiškų planą, kas bus, ir kas nebus į jį įtraukta. Jei ketinate eiti vakarienės, o gėrimai nebus įtraukti į bendrą kainą, taip ir pasakykite. Jei kelionės kaina nebus įtraukta – pasakykite. Paprašykite kiekvieno svečio depozito, kad galėtumėte užrezervuoti vietą.

Užveskite vakarėlio žurnalą

Tai reikalinga priemonė, kad galėtumėte nusistatyti visus įvykius, laikus, kas, kada ir kur turi būti, kas turi pasiimti žaidimų, teminių kostiumų ir mergvakario atributiką. Tačiau svečius iš anksto supažindinkite su bet kokiomis persirengimo detalėmis, žaidimų pasiruošimais ir mažomis dovanėlėmis, kad būtų pakankamai laiko viską suorganizuoti.

Per Mergvakarį

Neplanuokite per daug vakarėlio metu

Visada atrodys, kad nepakankamai užpildėte laiką, tačiau grupelė jaunų moterų besišnekučiuojančių ir gurkšnojančių vyną užima šiek tiek laiko.

Pasirūpinkite „prastovomis“

Jei vakarėlis planuojamas ilgiau nei vienai dienai, gali atsitikti taip, kad ne viskas vyks nustatytu laiku. Jei penktadienio vakaras užsitęsė iki 3 val. ryto, nemanau, kad kas nors norės keltis šeštadienį pusę 7 ryto ir eiti važinėtis kartingais. Svečiai (ir jaunoji) gali būti išsekę ir ne tokie entuziastingi.

Atsiminkite, kad organizatorius taip pat turi smagiai praleisti laiką! Mergvakario organizavimas neturi tapti Jūsų darbu.

Po Mergvakario

Padėkokite svečiams

Parašykite kiekvienam elektroninį laišką su padėka už bendradarbiavimą, gerai praleistą laiką, ir dalyvavimą mergvakaryje.

Paruoškite atsiminimo dovaną jaunajai

Suruoškite atminimo dovanėlę nuo visų mergvakaryje dalyvavusių svečių. Taip pat galite pridėti ir tuos, kurie dalyvauti negalėjo.

Nlp.lt

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.