0

Kaip nemokamai pagerinti vietą lėktuve nei nurodyta lėktuvo biliete?

Dauguma keleivių neskraido niekuo kitu, kaip tik ekonomine klase. Aukščiausios klasės sėdėjimo vietos lėktuvų bilietai yra šokiruojančiai neįperkami. Verslo klasė yra truputį pigesnė, tačiau vis tiek yra anapus daugumos žmonių prieinamumo.

vietos-lektuve

Tad nors ir žinote savo leistiną nedidelį kapitalą už kurį bus perkami lėktuvų bilietai, tačiau yra vienas būdas, kaip galite nemokamai pagerinti savo lėktuvo bilietą: nemokamas sėdėjimo vietos lėktuve pakeitimas į geresnę.

Tai pasiekti nėra paprasta ir gan retai pavykstama. Apklausiant keleivius, ar jie kada nors prašė šio nemokamo pagerinimo, tik mažiau nei trečdalis atsakė teigiamai. Tačiau yra nemažai būdų, kaip Jūs galite tai padaryti.

Atsargiai rinkitės maršrutą

Dauguma pagerinimų gali būti siūloma dėl „operacinių priežasčių“, tokių, kai ekonominė klasė yra pilnai užpildyta, bet aukščiausios klasės kabina yra laisva. Tuomet ekonominės klasės keleiviai yra leidžiami į šias vietas. Taigi, keliaujant populiariu maršrutu, kur daugiau galimybių, kad užsipildys visa ekonominė klasė, gali padėti gauti geresnes vietas.

Skrydžiai į paplūdimio kurortus per mokyklos atostogas, kai dauguma keleivių keliauja su šeimomis, yra neblogas laikas bandyti nemokamam bilietų pagerinimui. Tačiau skrydžiai pirmadieniais į Frankfurtą – nėra tinkamas metas.

Būkite lojalus ir mokėkite daugiau už lėktuvų bilietus

Kai bus galimybė nemokamam geresnės vietos pakeitimui, didesnė tikimybė, kad šie lėktuvų bilietai atiteks pastoviam klientui.

Kartais oro linijos taip daro, norint padėkoti klientams. Tai yra gan retas atvejis ir paprastai jis taikomas dažnai skraidantiems keleiviams, kurie yra prisijungę prie oro linijų ištikimųjų narių programos.

Keleiviams, kurie lėktuvų bilietai kainavo brangiau, yra didesnė tikimybė gauti nemokamos vietos pagerinimą, nei tiems, kurie pirko bilietą su nuolaida. Dažnai skraidančiojo nario statusas taip pat gali padėti.

Keliaukite vienas

Jeigu yra tik viena ar dvi laisvos vietos, jie greičiausiai pasiūlys jas vienišiems keleiviams.

Tiesiog klauskite

Keturi procentai apklaustųjų atsakė, kad gavo nemokamą vietos pagerinimą tiesiog prašydami prie registratūros.

Tačiau, kai kurioms oro linijoms visiškai neįdomu, koks žavus Jūs esate. Pasak jas, nemokami pagerinimai nėra duodami niekam, vien tik paprašius to. Kai kurios skrydžių bendrovės atskleidė neįprasčiausias priežastis, kuriomis keleiviai reikalauja nemokamos geresnės vietos:

„Mano mėgstama futbolo komanda šiandien pralaimėjo, todėl aš esu labai nusiminęs ir man reikia geresnės vietos, kad atsigaučiau“

„Mano žmona nėščia – man reikia geresnės vietos, kadangi tai man labai įtemptas laikas“

„Aš esu prezidento dantistas“

„Šiandien sekmadienis. Niekas juk neskraido sekmadieniais, tad gal aš galėčiau gauti geresnę vietą?“

Turėkite tinkamą pasiaiškinimą

Jeigu turite rimtesnę priežastį, nei tos, kurios nurodytos viršuje, tokią, kaip esate pernelyg aukštas, nėštumas, ar netgi medaus mėnesio šventimas, gimtadienis, ar vestuvių metinės, tai padarys Jums rimtą paslaugą. Juk niekada neskauda tiesiog paklausti, o pateikiama rimta priežastis, kaip šios, gali padinti Jūsų galimybes.

Būkite malonus

Tikriausiai nereikia net paminėti, kad tie keleiviai, kurie gavo nemokamus vietos pagerinimus, su oro linijų personalu prašymo metu buvo mandagūs, ir tikriausiai tvarkingai apsirengę. Juk jie to verti.

Būkite nelaimingas

Jeigu gavote neveikiančią pramogų sistemą, arba Jūsų sėdėjimo vieta negali atsilošti, Jūs turite priežastį, kodėl galite skųstis, ypač jeigu Jūsų skrydis yra ilgos distancijos. Jums paprašius, galite būti paprastai perkelti į kitą ekonominės klasės vietą, tačiau, jeigu nėra laisvų vietų, Jums gali nusišypsoti laimė patekti į aukštesnės klasės kabiną.

Taip pat, jeigu turite įstatymiškai pagrįstą nusiskundimą prieš kitą keleivį – tarkim, priekabiavimas – drąsiai galite prašyti, kad Jus perkeltų į kitą vietą.

Būkite VIP nariu ar pažinokite ką nors iš oro linijų personalo

Prie registracijos skrydžiui vietos yra tam tikras asmenų sąrašas, kuriems gali būti pagerintos sėdėjimo vietos (tai gali būti žurnalistai, kelionių pramonės VIP nariai, ir pan.). Visi šie pagerinimai yra priimti ir pasirašyti oro linijų bendrovės vadovo. Tad, jeigu turite gerą draugą, kuris dirba tose oro linijose, juk niekas neduos per galvą, jei paklausite, ar galite kaip nors patekti į tą sąrašą.

Nemokamų paslaugų galite prašyti visur, juk nenukris liežuvis, jei paklausite. Nors oro bendrovės retai siūlo nemokamus pagerinimus, tačiau vadovaudamiesi šiais patarimais galite padidinti savo galimybes. Reguliaria kaina įsigyti lėktuvų bilietai ekonominėje klasėje, dar nereiškia, kad negalite nemokamai pasikeisti savo sėdėjimo vietą į geresnę.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.