4

Kaip lengvai ir greitai išmokti anglų kalbos?

Vis daugiau žmonių nori išmokti kalbėti angliškai, juk šiandien tai pasaulinė kalba, kurią vartoja daugiau nei pusė Žemės gyventojų. Ji leidžia ne tik susikalbėti su užsieniečiais, bet ir pažinti kitas kultūras. Beveik visa svarbiausia informacija yra pateikiama būtent anglų kalba. Tačiau ar žinote, kad tradiciniai užsienio kalbų mokymosi metodai iš tiesų yra visai neefektyvūs, suryja daug laiko ir investicijų, tačiau norimo rezultato neatneša?

Laimei, tobulėjant technologijoms, atsirado ir naujas metodas, kuris turėtų palengvinti norinčių išmokti anglų kalbos naštą.

kolibrio-metodas

Kolibrio metodas

Tradiciniai anglų kalbos mokymo metodai paremti šimtu taisyklių ir išimčių, nuolatiniu kalimu, kuris veiksmingas tik trumpą laiką. Didžiąją dalį informacijos, apie 80%, pamirštame jau kitą dieną. Tuo tarpu, kolibrio metodo esmė – sintezė pačių naujausių atradimų, susijusių su žmogaus smegenų darbu.

„Šis mokymosi metodas originalus ir nė iš tolo neprimena tradicinių anglų kalbos kursų. Jo išskirtinumas, kad per trumpą laiką sužinome gerokai daugiau. Tarkim, per valandą tradiciniuose anglų kalbos kursuose išmokstame nuo 5 ir 10 žodžių, o naudojant kolibrio metodą beveik 100 žodžių.“, – teigia saviugdos guru Algirdas Karalius.

Unikali 5 pakartojimų sistema

Be to yra naudojama unikali penkių pakartojimų sistema ir vizualinė atmintis, kuri užtikrina, kad įsimintą informaciją atsiminsite visą gyvenimą. Taipogi, svarbu paminėti, kad šio metodo dėka mokomasi ne tik anglų kalbos, bet ir siekiama suprasti bei perprasti užsieniečio mąstymo algoritmą, o tai ypač svarbu, jei norite išvengti nepatogių situacijų ar tarptautinės komunikacijos klaidų.

Kaip priversti kolibrį skristi?

Formulė paprasta – pasiruošimas, šuolis, skrydis. Panaši situacija ir su Kolibrio metodu paremtais anglų kalbos kursais, kurie susideda iš pagrindinių trijų etapų. Pradedant mokytis anglų kalbos, būtina perprasti anglų kalbos ypatybes, mokėti atskirti mitus nuo realybės. Taigi, galima teigti, kad šio etapo metu sužinosite kaip pradėti mokytis anglų kalbos ir į ką svarbu atkreipti dėmesį.

Vėliau seka praktinis etapas, kurio metu išmoksite visas būtinas ir reikalingiausias taisykles, kurias galėsite taikyti jau tą pačia dieną. Beje, jei bijote, kad nesugebėsite ar suklysite, tai nustumkite visas baimes į šalį, nes šis etapas skirtas visiems kas nori, svajoja išmokti ar bando prisiminti anglų kalbą.

Kaip įveikti kalbėjimo baimę?

Pasak Algirdo Karaliaus, didžiulė kliūtis mokytis užsienio kalbų tai kalbėjimo baimė, todėl svarbu nugalėti visus kompleksus susijusius su ja. Dėl šios priežasties „Kolibrio metodo“ kursuose didelis dėmesys skiriamas ir savimotyvacijos paslaptims atskleisti.

Ir galiausiai trečias etapas – 5 dienų intensyvūs anglų kalbos kursai, po kurių anglų kalbos supratimas ir gebėjimas kalbėti bus it lengvai gliaudomas riešutas.

Išradus šį metodą, anglų kalba daugiau Jūsų nebaugins. Daugelis išbandžiusių “Kolibrio metodą” teigia, kad frazė „nesu gabus užsienio kalboms“ yra visiškai išbraukta iš jų žodyno, nes viskas priklauso tik nuo mūsų pačių ir kokį mokymosi kelią pasirinksime. Nepamirškime, kad daug išminties yra slavų patarlėje: „kiek moki kalbų, tiek kartų esi žmogus“.

Nlp.lt

4 Comments

  1. Sveiki, noreciau paklausti ka reikia daryti,kaip reikia save prisiversti mokytis anglu kalbos? nes visiskai neturiu tam valios,negaliu saves priversti eiti pasimokyti anglu kalbos. bet labai noriu ismokti. nuo ko reikia pradeti, kad galeciau paprasciausioje situacijoje suprasti ka man sako ir,kad galeciau atsakyti i man uzduota klausima,o gal net ir pati galeciau ka nors paklausti,kas mane domintu? Aciu uz atsakyma.

    • Ingrida,
      nereikia savęs versti mokytis. Jeigu norite išmokti bet ką, tame tarpe ir kalbą, Jūs turite sau tai paversti malonumu ir žaidimu. Per prievartą niekas nieko neišmoko. Nes prievarta nesukuria motyvacijos. Atraskite motyvą, kam Jums reikalinga anglų kalba? Gal tai padėtų užsidirbti daugiau ar leistų be įtampos keliauti. Motyvas labai svarbus. Ne maža dalis anglų kalbos kursų ir mokymų yra nuobodūs, todėl net ir turint motyvą entuziazmas greitai išblėsta. Tačiau yra unikalūs anglų kalbos kursai http://www.kolibriometodas.lt kuriuose Jūs anglų kalbos galite išmokti su malonumu, lengvai ir labai greitai. Išbandykite, gal Jums tai patiks.

  2. Pingback: Nuo ko pradėti norint išmokti anglų kalbą savarankiškai? - Verslo leidinys
  3. Pingback: Dešimt priežasčių, kodėl verta mokytis anglų kalbos | LVI.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.