0

Greitas kreditas pramogoms: ar verta?

greitas kreditasGreitas kreditas – išties dažnas pasirinkimas, kai pritrūksta pinigų, o skolintis iš artimųjų ar draugų nesinori. Lengvai gaunami pinigai vilioja studentus, kuriems pinigų dažniausiai reikia pramogoms arba pirkiniams, kurie dažnais atvejais būna tiesiog užgaida arba noras neatsilikti nuo draugų, pavyzdžiui, jei Pertas turi naują Iphon‘ą, tai ir man jo reikia. Deja, jauni žmonės, kurie negali pasigirti itin didele gyvenimiška patirtimi, į kreditus žiuri šiek tiek lengvabūdiškai: svarbu, kad duoda, o kaip grąžinsiu, pagalvosiu vėliau. Taigi, kam skolinasi jaunimas ir ar tokia finansinė našta bei atsakomybė yra to verta?

Klubai ir vakarėliai. Pradėjus krimsti aukštąjį mokslą, atsiveria visai kitoks gyvenimas: naujos pažintys, nauji draugai, vakarėliai… Visi nori pritapti ir susirasti draugų, todėl nenueiti į vieną kitą tūsą tiesiog negalima. Deja, net ir paprastos studentiškos pramogos reikalauja papildomų išlaidų, kurios būna ne tokios jau ir mažos. Tad ar verta pasiskolinti pinigų, kuriuos paleisite vėjyje ir vien dėl to, kad smagiai praleistumėte vakarą?

Koncertai ir kiti renginiai. Koncertų ir įvairiausių renginių anonsai prasideda dar gerokai iki pačio renginio, o jei atvyksta pasaulinio lygio atlikėjas, tai jo koncertas pradedamas reklamuoti bent pusmetį iki svarbiosios dienos. Taigi, gal geriau pataupyti pinigus, atsisakyti, kai kurių nereikalingų išlaidų, ir nusipirkti bilietą be greitųjų kreditų? Juk greitas kreditas – tai finansinė atsakomybė, tris valandas pašėlus Lady Gagos koncerte, teks likusį mėnesį misti vien kruopomis, kad galėtumėte grąžinti pasiskolintus pinigus.

Kelionės. Būnant studentu, kai kišenės neplyšta nuo atliekamų pinigų, vertėtų ir keliauti studentiškai. Pradėkite taupyti kelionei iš anksto, nakvokite ne viešbučiuose, o studentų nakvynės namuose, iš anksto susidarykite kelionės maršrutą ir lankytinų vietų sąrašą, kad galėtumėte bent preliminariai žinoti, kiek reikės pinigų.

Greitas kreditas imamas ir gimtadieniams, ir sesijos pabaigtuvėms, ir vairuotojo teisių laistymui, tačiau tai vienkartinės šventės, po kurių galvą skauda ne tik dėl per didelio alkoholio kiekio, bet ir kredito, kurį privalėsite gražinti iš pinigų, kurių neturite. Tad gal geriau atsisakyti, kai kurių pramogų ir ramiai gyventi be skolų?

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.