0

Orkaitės švara – vienas iš veiksnių, įtakojančių prietaiso ilgaamžiškumą

orkaičių remontas VilniujeOrkaitė – įrenginys, ne tik padedantis praplėsti gaminamų patiekalų asortimentą, bet ir gerokai palengvinantis šį procesą. Jokio perkaitimo stovint prie keptuvės ar riebalų taškymosi: tereikia sudėti norimus ingredientus į indą, pašauti į orkaitą ir, užsiimant kitais darbais, laukti galutinio rezultato! Dėl šio priežsties, renkantis viryklę, turėtumėte nepamiršti skirti dėmesio orkaitei. Svarbu ne tik šios galingumas, bet ir valymo ypatybės. Švaros trūkumas – vienas iš veiksnių, įtakojantis, jog aktualia paslauga gali tapti orkaičių remontas Vilniuje. Tad, nuviję mintis, jog orkaitė – vieta, akivaizdžiai nekrentanti į akis, tad ir nereikalaujanti kasdienės priežiūros, čiupkite į rankas šluostę – neleiskite šiai „pelėsiais ir kerpėmis apaugti“!

Kaip tinkamai išvalyti orkaitę?

Prieš atverdami dureles orkaitės valymui, pagalvokite, ar turite tinkamus įrankius šiam darbui? Naudokite tik minkštą šluostę bei specialiai tam skirtas chemines priemones (geriausia – be stiprių šveičiamųjų dalelių). Šiurkščios šluostės ar metaliniai šveistukai, atrodo, susikaupusius nešvarumus padėtų įveikti greičiau, tačiau šiuos naudoti griežtai draudžiama – subraižysite prietaiso paviršių. Orkaitės valymui galite išbandyti ir liaudiškas valymo priemones – natūralu, pigu ir, kas svarbiausia, veiksminga! Baigę gaminti ir palaukę, kol orkaitės sienelės atvės, nuvalykite šias tirpalu, pagamintu iš vandens, sodos, acto ir nusausinkite minkšta šluoste – riebalai lengvai nusivalys.

Orkaitės valymui – papildomos funkcijos

Orkaičių remontas Vilniuje jums ilgai bus neaktualus, jei rūpinsitės nepriekaištinga prietaiso švara. Jei save gerai pažįstate ir žinote, jog kartais mėgstate tinginiauti, pirkdami naują viryklę, atkreipkite dėmesį į funkcijas, skirtas palengvinti orkaitės valymą. Orkaitės valymas garais – technologija, nors ir neatstojanti savaiminio valymo, tačiau valymo laiką rankomis gerokai sutrumpinanti. Tereikia į skardą  ar specialią talpą pripilti vandens, įjunti valymo garais funkciją ir apie valandą kaitinti: nešvarumai atkibs nuo sienelių – tereikės nusausinti šluoste.

Kai kuriuose šiuolaikinių orkaičių modeliuose yra speciali savaiminio išsivalymo funkcija, vadinama pirolize. Per 2-3 valandas, įjungus pirolizės funkciją, riebalai ir nešvarumai kaitinami maždaug 500 laipsnių temperatūroje, kol galiausiai virsta pelenais. Šiuolaikinių technologijų dėka jums nereikia net prikišti rankų, o orkaitės spindi švara. Orkaičių remontas Vilniuje, jei kada nors ir taps jums aktualiu klausimu, tai tikrai ne dėl švaros trūkumo!

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.