0

Kaip numesti svorio nealinant organizmo?

Mokslininkai ir medikai vis dažniau skambina pavojaus varpais, jog mūsų karta kenčia nuo viršsvorio ir su juo susijusių ligų. Išties, geras gyvenimas turi savo pliusų ir minusų. Atrodytų automobilis ar viešasis transportas yra gėris, tačiau dėl to mažiau judame – vos kelis ar keliolika metrų iki stotelės ar automobilio ir atgal. Sėdimas darbas nealina organizmo, taip kaip darbas kalnakasybos ar žemės ūkyje. Tačiau kuomet judama tik tiek kol nueini pasitaisyti kavos ar į tualetą, tai irgi nėra itin sveika.

Ką gali žalia kava?

Gyvenimo ritmas ir šiuolaikinis gyvenimo būdas lemia viršsvorio atsiradimą, tad tenka kelti esminį klausimą – kaip numesti svorio šiuolaikinėmis priemonėmis? Daugelis nusivylę alinančiomis dietomis, po kurių svoris pakyla į didesnes aukštumas nei buvo prieš dietą. Vien sportas be tinkamos mitybos taip pat neduoda teigiamų rezultatų, plius ne visi turi laiko kasdien užsukti į sporto salę. Tad reikia ieškoti būdų, kurie ypatingai nekeičiant gyvenimo būdų padėtų pamažu, bet užtikrintai siekti gerų rezultatų. Vienas tokių būdų naujų produktų įvedimas į mitybos planą. Pavyzdžiu, žalia kava galėtų būti vienas iš tokių produktų.

Tinka tiems, kas negali atsispirti saldumynams

Žalia kava yra tikras stebuklas, tiems kurie negali atsikratyti pagundos saldumynams. Žalia kava reguliuoja gliukozės poreikį organizme, tad dingsta noras ieškoti ko nors saldaus. Dažnam norinčiam atsikratyti svorio užtenka vien atsikratyti šios pagundos. Taip pat žalia kava organizme skaido riebalus. Išgėrus kavos, organizmas pradeda ieškoti energijos šaltinių, o jais dažniausiai tampa riebalai. Taip deginant perteklinius riebalus pamažu ir užtikrintai nyksta gelbėjimosi ratas ant liemens.

svorio-metimas

 Malonumas tirpdantis nereikalingą antsvorį

Mėgstantiems kavą, žalia kava bus tikrai gardus gėrimas, nes jos skonis ir aromatas visai nesiskiria nuo įprastos tirpios kavos. Žalia – nereiškia žalios spalvos, tiesiog ji ruošiama iš neskrudintų kavos pupelių. Kava greitai paruošiama, tad nesvarbu ar esate darbe, ar namuose ar dar nepilnai atsibudę ankstų rytą – puodelio paruošimas neatims daug laiko. Galima gerti su pienu, jei esate įpratę gerti kavą su pienu. Tad žalia kava nekeičia įprasto gyvenimo ritmo, tačiau leidžia mėgautis pamažu krintančiais kilogramais.

Dar keli patarimai

Jeigu jaučiama, jog reikia numesti svorio, tuomet veiksmų reiktų imtis nedelsiant. Juk kartais reikia tiek nedaug – atsisakyti lifto, sumažinti cukraus kiekį kavos puodelyje, bent porą kartų per savaitę nueiti į sporto klubą ir papildyti savo mitybos racioną naujais ir liekninančiais produktais.

Nlp.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.